Doplnkový sortiment

Doplnkový sortiment v našej ponuke tvorí širokú škálu produktov dennej spotreby, ktoré sú vhodné na umiestnenie do trafík a stánkov. Sortiment potravín našej spoločnosti obsahuje viac ako 1 500 produktov. Zameriavame sa prevažne na distribúciu potravinových výrobkov určených na impulzný predaj
  • Alko a nealko
  • Žuvačky
  • Slané
  • Cukríky, cukrovinky
  • Káva
  • Pohľadnice
  • Baterky

V oblasti doplnkového sortimentu obchodujeme približne s 1 550 druhmi produktov. Medzi našich dodávateľov patria: MIKRO s.r.o., Notre Game,s.r.o., TRIGO s.r.o., EMOS SK s. r. o., Out of the blue KG, CORBI TOYS, s.r.o., Nekupto s.r.o., ALBI, s.r.o., STIVA, s.r.o. a ďalší.

V oblasti potravinového sortimentu máme v ponuke produkty od viac ako 60 dodávateľov. Medzi najvýznamnejších patria: Mars SR, kom. spol.,VANAPO, s.r.o.,St. Nicolaus DIRECT, s. r. o., BALIARNE MAXIN, s.r.o.,Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o., Nestlé Slovensko s.r.o.,Kofola a.s., FERRERO Česká, s.r.o., VODAX a.s., PEPSI-COLA SR, s.r.o., Red Bull Slovensko, s.r.o.,MSI, spol. s r.o. a ďalší.

Alko a nealko

V ponuke nájdete rôzne alkoholické nápoje objemov od 0,04 l až po 1 l - ako sú pivá, sekty, liehoviny, destiláty, vína.

Z nealkoholických nápojov ponúkame prevažne malé objemy od 0,25l, minerálne vody, sladené nápoje, ľadové čaje, vitamínové vody, energetické nápoje, džúsy a detské nápoje.

Žuvačky

V kategórii žuvačiek si môžete vybrať z veľkého množstva príchutí, druhov a značiek. Plátky, dražé, guličky, väčšie aj menšie balenia.

Slané

Zo slaných pochúťok ponúkame rozsiahly výber chipsov, krekrov, obľúbených chrumiek a tyčiniek. 

Cukríky, cukrovinky

Cukríky z našej ponuky obsahujú široký sortiment predajných balení od 0,7 g do 150 g. V tejto kategórii nájdete domácu klasiku ako sú tic tac, hašlerky, mentolky, či lentilky ale tiež množstvo gumených a čokoládových cukríkov.

V našej ponuke cukroviniek nájdete sladkosti od výmyslu sveta v baleniach od 0,12g do 120g. Ponuka obsahuje obľúbené maškrty ku káve a čaju, sušienky, čokolády, keksíky a čokoládové tyčinky.

Káva

Najznámejší života budič ponúkame v baleniach od 75g do kg. Kávový sortiment obsahuje všetky druhy kávy pre príležitostných kávičkárov, ale aj pre tých najnáročnejších, ktorí si určite vyberú z ponuky exkluzívnej značky Goppion. 

Pohľadnice

Či už sa jedná o narodeniny, svadbu, narodenie dieťaťa alebo nejaký sviatok, z našej ponuky pohľadníc si určite vyberiete. Naša ponuka obsahuje aj tradičné pohľadnice dokumentujúce krásy slovenskej prírody a kultúry vhodné ako suveníry a pamiatky.

Baterky

Ponúkame viaceré druhy bateriek overených značiek.