O spoločnosti

Naša spoločnosť bola založená v roku 1992 ako distribučná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou a predajom periodickej a neperiodickej tlače, veľkoobchodom s tabakovými výrobkami a doplnkovým tovarom a prevádzkou vlastnej maloobchodnej predajnej siete.

O spoločnosti

V roku 1995 spoločnosť zmenila právnu formu a od tohto obdobia je na trhu známa pod značkou ROYAL PRESS, a.s.. V septembri 2021 sa zo spoločnosti stala akciová spoločnosť s názvom ROYAL PRESS, a.s.. Pre spotrebiteľov je k dispozícii vlastná maloobchodná predajná sieť novinových stánkov a špecializovaných značkových trafík vrátane predajní typu „Shop in Shop“ s rozšíreným sortimentom periodickej a neperiodickej tlače, tabakových výrobkov, fajčiarskych potrieb, doplnkového tovaru a darčekových predmetov. Vďaka spolupráci s nitrianskym dopravcom ponúkame i dobíjanie čipových kariet pre mestskú hromadnú dopravu a vydávanie internetových zásielok DEPO.

Naše aktivity sú sústredené na území okresov Nitra, Topoľčany, Partizánske, Levice, Zlaté Moravce, časti okresov Šaľa, Žarnovica a Galanta.

Cieľom spoločnosti je zachovať vysoký štandard ponúkaných služieb v oblasti predaja a distribúcie periodickej a neperiodickej tlače a uspokojovať všetky požiadavky našich zákazníkov v sortimente tabakových výrobkov a doplnkového tovaru.